0(532) 063 86 14

Sosyal Medyada Biz}

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Bizim İşimiz...
Elit OSGB Mayıs 2013'te alanlarında yetkin İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hekimleri tarafından Mecidiyeköy'de kuruldu. OSGB olarak A, B, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hekimleri ile İstanbul'da İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmet vermekteyiz.
İletişime Geçin

Hakkımızda

ELİT OSGB, 2013 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 23 Mayıs 2013/651 Belge numarası ile Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirilmiştir. Kurulduğumuz günden beri tek amacımız iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirerek, Türkiye’nin çalışma hayatının daha sağlıklı ve güvenli olmasına bir katkıda bulunmaktır. İş kazalarının ve meslek hastalıklarının mümkün olan en aza indirildiği, insan odaklı bir toplum oluşması ELİT OSGB ailesinin en büyük hedefidir.

 

ELİT OSGB olarak değişik Mühendislik disiplinlerinden oluşan A, B, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları ve değişik Tıp uzmanlık alanlarından İşyeri Hekimleri ve Diğer Sağlık Personelleri ile İstanbul ve çevre iller de İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmet vermekteyiz. ELİT OSGB olarak Eylül 2014 tarihi itibari ile 200’den fazla şirkete İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmetler sunuyoruz. “