0(532) 063 86 14

Sosyal Medyada Biz}

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Bizim İşimiz...
Elit OSGB Mayıs 2013'te alanlarında yetkin İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hekimleri tarafından Mecidiyeköy'de kuruldu. OSGB olarak A, B, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hekimleri ile İstanbul'da İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmet vermekteyiz.
İletişime Geçin

İSG Eğitimleri

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri

6331 sayılı yasa gereği işletmeler çalışanlarına düzenli olarak İş Sağlığı ve Güvenliği alanında çeşitli eğitimler vermek zorundadır.

Elit OSGB olarak işletmelerdeki kazaların önüne geçebilmek ve daha güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları yaratabilmek için İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimleri tarafından çalışanlara İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili eğitimler verilmektedir.

  • Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri
  • İş Başı Eğitimleri
  • Makine ve Ekipmanlarında İş Güvenliği Eğitimi
  • İşyerlerine özgü İş Sağlığı Eğitimleri
  • Acil Durum Eğitimleri

Temel Yangın Eğitimi ve Tatbikatı

Binaların Yangından Korunması Hakkında yönetmelik ve İşyerlerinde Acil Durumlar Hakkında Yönetmelik gereği Acil Durum Ekipleri oluşturularak bu ekiplerin ve çalışanların Yangın Eğitimlerinden geçirilmeleri gerekmektedir.

Elit OSGB olarak Bünyemizde yer alan A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları ve İtfaiye Bölüm mezunu ve uzun yıllar Belediye İtfaiyesinde çalışmış Yangın Eğitim hizmeti sunan Çözüm Ortağımız ile işyerlerine Yangın Eğitimi ve Tatbikatı hizmetleri sunmaktayız.

Temel İlkyardım Eğitimleri

İşyerlerinde Acil Durumlar Hakkında yönetmelik gereği işletmelerde çalışan sayısına göre İlk Yardım eğitim sertifikalı ekipler kurmak zorundadır.

Elit OSGB olarak, Bakanlık onaylı Eğitmenleri bulunan alanında yılların deneyimine sahip Çözüm Ortağımız ile işyerlerine ilkyardım sınavına yönelik teorik ve uygulamalı eğitim hizmetleri sunmaktayız.

17 Ocak 2015
3.694 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN